Školní zahrada ožila obrázky dětí
Každý školní rok učitelé s dětmi připravují výstavu na nějaké téma. Letošním tématem jsou stromy. Každá třída se věnovala jednomu druhu stromu v rámci třídního projektu a pojala toto téma po svém. Někdo kreslil, někdo pracoval s textem, jiní zpracovávali ve slohu „Myšlenkové mapy“ nebo „Životabásně“. Téma uzavřeme kvízem, při kterém žáci budou hledat odpovědi na cedulích. Čekají je tedy hezké chvíle strávené učením se venku.