Den před vysvědčením
Žáci 6., 7. a 8. třídy nezačli svůj předposlední den ve škole jako každý rok pochoďákem, ale malou výpomocí sběrem kamení na dětském hřišti za školou.
Za výpomoc dostali od pana ředitele sladkou odměnu. Poté si žáci 6. a 7. třídy opekli špekáčky před školou a po opékání si každá třída volila program už po svém. Šesťáci si obešli okolí Budišova, zastavili se i za dětma na dětském hřišti v mateřské škole a den zakončili fanděním při fotbalovém utkání žáků 8. a 9. třídy.
Datum poslední aktualizace: 23. 9. 2018 21:29