Slavnostní zakončení školního roku 2024 / 2025
Po úvodním proslovu pana starosty a paní ředitelky byli oceněni žáci, kteří vynikli ve sběru a sportovních soutěžích.
Prvňáčci předali deváťákům malé dárečky na rozloučenou, a deváťáci se s ostatními rozloučili svým vlastním proslovem. Poté se žáci odebrali do tříd, kde obdrželi vysvědčení.
Děkujeme všem za krásný školní rok a přejeme pohodové prázdniny!
Foto:https://www.rajce.idnes.cz/skolabudisov/album/zakonceni-skolniho-roku