Okrskové kolo ve florbalu žáků 6. a 7. tříd
Z původních šesti týmů, které byly přihlášeny, se do tělocvičny včetně nás dostavila tři mužstva. Systém turnaje byl, že každý s každým bude hrát dva zápasy v délce 2x10 minut. Dvakrát naše mužstvo porazilo tým z ZŠ Horka-Domky a dvakrát prohrálo s vítězem okrskového kola ZŠ Komenského z Náměště nad Oslavou. Celkově jsme se umístili na druhém místě. Naši školu reprezentovali: Jan Kočí, Pavel Kovář, Petr Nováček, Zdeněk Průša, Ondra Šula, Jaroslav Skokan, Jan Burian a Adam Dubecký.
Foto: https://www.rajce.idnes.cz/…025