Školní výlet 1.A

Školní výlet 1.A 1 Naše třída vyrazila ve středu 16.června na dlouho očekávaný výlet.

Rozdělili jsme se do dvou skupin a nejprve jsme začali hrát šipkovanou. První skupina vyrazila napřed a pro druhou skupinu značila cestu a schovávala dopisy se zadanými úkoly. Druhá skupina hledala cestou dopisy a plnila zadané úkoly. Nakonec se první skupina schovala v lese a ostatní měli za úkol je najít. Podařilo se, a hned po nalezení děti společně začaly hledat poklad. Hledání pokladu bylo napínavé, ale nakonec úspěšné. Protože poklad byl v podobě sladké odměny, hned si na něm všechny děti pochutnaly.

Cestou z lesa jsme se v obchodě stavili pro občerstvení do místního obchodu a odtud vyrazili na zámek v Budišově, kde byla objednaná prohlídka s výkladem. Vycpaniny zvířat i zajímavé povídání se všem líbilo a hodně informací si děti i zapamatovaly.

Celý výlet se všem moc líbil a už se těší na další.

Foto: https://skolabudisov.rajce.idnes.cz/….A/

Vytvořeno: 28. 6. 2021