Předtančení

Předtančení 1 Žáci deváté třídy si každoročně připravují předtančení pro školní ples.

Ve školním roce 2022/2023 nejsou současní deváťáci výjimkou. Od konce září poctivě nacvičovali taneční choreografii, kterou jim připravili žákyně Tereza Coufalová a Kamila Ondráčková na písničku od Lany Del Rey Summertime Sadness. Po tříměsíčním nácviku nás čekal první lednový víkend každoroční ples v Kamenné. Předtančení se žákům velmi povedlo a sklidilo velký potlesk. Po plese v Kamenné nás už čekal vrchol sezóny a to školní ples v Budišově. Po skvěle zvládnutém předtančení čekalo na žáky překvapení formou šerpování. V únoru se žáci zúčastnili třech plesů: v Pozďatíně, Náramči a hasičském bále v Budišově. Žákům patří velká poklona za zodpovědní přístup k nácviku tance a k samotným plesům, kdy ve svém volném čase měli takřka až 100 % účast. Na všechna předtančení jsou jen ty nejlepší ohlasy. Díky patří i rodičům, kteří žáky po večerech vozili do výše zmíněných vesnic.

Foto: https://skolabudisov.rajce.idnes.cz/…23/

Vytvořeno: 14. 3. 2023