Obsah

Poslední den školního roku

Typ: ostatní
Poslední den školního roku 1Poslední den školního roku byl letos zahájen netradičně, na kurtech.

Pan ředitel zhodnotil uplynulý školní rok, ocenil úspěšné sběrače bylin a rozloučil se s žáky devátých tříd. Deváťákům v šerpách předali dárečky děti z prvních tříd. Oplatili jim tak srdečné přivítání z prvního školního dne. Deváťáci do třetice předvedli své taneční vystoupení, které bylo odměněno velkým potleskem. Poté se všichni žáci odebrali do tříd, kde dostali od svých třídních učitelů vysvědčení, rozloučili se a mohli tak bezstarostně vyrazit vstříc letním prázdninám. Deváťáci si pak naposled zazvonili na školní zvonek a vykročili pravou nohou do nové životní etapy. My všichni jim přejeme na cestě hodně štěstí!

 

Foto: https://skolabudisov.rajce.idnes.cz/Posledni_den_skolniho_roku_2020_2021/


Vytvořeno: 8. 7. 2021
Poslední aktualizace: 8. 7. 2021 18:11
Autor: