Dětský klub a příměstský tábor

Hurá do práce! aneb dětský klub a příměstské tábory na ZŠ Budišov

Základní škola Budišov získala v rámci Operačního Programu Zaměstnanost příspěvek na zajištění péče o Vaše děti, které navštěvují 1. stupeň základní školy bez rozdílu ročníku.

Jedná se o zcela nový klub „ZETKO“, který bude otevřen v době, kdy kvůli výkonu své práce, špatnému dopravnímu spoji nebo jiným podobným překážkám nemůžete své dítě zavést na požadovanou hodinu do školy, nebo si ho po škole včas vyzvednout. Dětský klub „ZETKO“ bude otevřen od 6:30 do 7:15 hod ráno a poté nad rámec školní družiny od 15:00 do 17:00 hod odpoledne. Vaše dítě bude mít zajištěné plnohodnotné hlídání pečovatelky, bude pro něj zajištěn program v podobě tvořivých, pohybových a společenských aktivit, stravování (hradíte dítěti sami) a zejména bude mít k dispozici nově vybudované dětské hřiště s multifunkčním využitím, kde bude moci sportovat, hrát si i odpočívat. Vy v té době můžete přijet v klidu do svého zaměstnání, nebo dítě poslat veřejnou dopravou do školy s vědomím, že nemusí nikde dlouho samo čekat.

Další z možností, kdy se postaráme o Vaše děti, jsou letní prázdniny. Spousta z Vás musí o letních prázdninách pracovat a nemáte zajištěné hlídání svých dětí. My pro Vás máme příležitost, jak dětem zajistit aktivní prázdniny v podobě příměstského tábora, kde Vaše dítě bude mít plnohodnotný program napříč různými pohybovými, společenskými i kreativními aktivitami, bude pro něj zajištěno stravování a hlavně si odnese spousty krásných zážitků z prázdnin v nově vybudovaných, moderních prostorách školy. Dále na děti čekají výlety, animační aktivity, hry, nová přátelství a spousta zábavy!

Naprostá většina nákladů hrazena z prostředků EU a státního rozpočtu ČR.

Co Vás všechno čeká, pokud se rozhodnete své dítě svěřit do naší péče?

Jak už bylo výše zmíněno, dětský Klub „ZETKO“ i Příměstský tábor jsou z větší části hrazeny z Operačního Programu Zaměstnanost.  Aby vše mohlo fungovat tak jak má, požaduje Evropská unie na oplátku zpětnou vazbu o tom, že vše pobíhá dle pravidel a proto se setkáte v pozici rodiče s menší administrativní zátěží, které je bohužel nezbytná, ale každý z vás ji jistě zvládne.