• V souvislosti s mimořádnými opatřeními proti šíření epidemie je škola od 16. 3. 2020 do odvolání uzavřena.
  • Žákům budou zasílány úkoly prostřednictvím elektronické žákovské knížky nebo e-mailu poskytnutého třídním učitelům. Pokud jste dosud třídnímu učiteli žádný kontaktní e-mail neposkytli, navažte prosím co nejrychleji spojení prostřednictvím elektronické žákovské knížky. V pondělí 16. 3. bude revidována databáze adres, nejpozději v úterý 17. 3. 2020 dojde k rozeslání prvních úkolů. Další zadání budou rozesílána vždy na začátku týdne.
  • Učitelé budou k dispozici žákům k elektronické konzultaci (podle zvolené formy komunikace, např. e-mail, elektronická žákovská knížka) každý pracovní den v době od 8 do 12 hodin.
  •  Možnost telefonických konzultací v uvedené době nechává vedení školy na rozhodnutí konkrétního učitele poskytnout svůj osobní kontaktní telefon.
  • Ve škole je možné vyzvednout si potvrzení o uzavření školy a oprávněnosti nároku na ošetřovné pro rodiče dětí do 10 let v pracovní dny od 8 do 12 hodin. Formuláře dokumentů k OČR dostanete přímo ve škole. Pokud se v uvedené době nemůžete do školy dostavit, kontaktujte telefonní číslo 724 091 786.
  • Školní jídelna - stravování žákům ZŠ se po tuto dobu nebude poskytovat.
  • Sledujte prosím průběžně informace vyvěšované na webu školy.
  • Informace všem učitelům byly zaslány prostřednictvím Edookitu.

Karanténa a ošetřovné

Formulář OSSZ