Obsah

VI.Školní ples

Typ: ostatní
VI.Školní ples 1Dne 26. ledna 2019 proběhl v kulturním domě ZŠ Budišov VI. Školní ples.

Akci oficiálně zahájil krátkým projevem ředitel školy Mgr. Milan Procházka a poté následovalo předtančení baletu při ZUŠ Náměšť nad Oslavou pod vedením Petra Zenkla a předtančení, které společně secvičili žáci deváté třídy naší školy pod vedením paní učitelky Mgr. Lenky Procházkové. Vynaložené úsilí během posledních několika týdnů před plesem se vyplatilo, tanečníci se ladně pohybovali sálem a sklidili zasloužený potlesk.O hudební produkci se postarala skupina Los Valos. Při písničkách, které hráli, se skvěle tancovalo a všichni se dobře bavili. 

Děkujeme všem návštěvníkům a budeme se těšit na další rok. Poděkování náleží i všem pořadatelům a sponzorům, kteří věnovali dar do losování.

Foto: https://skolabudisov.rajce.idnes.cz/VI.Skolni_ples_-_predtanceni/

Foto: předtančení Kamenná a Pozďatín

https://skolabudisov.rajce.idnes.cz/Predtanceni_Kamenna_a_Pozdatin


Vytvořeno: 10. 2. 2019
Poslední aktualizace: 26. 2. 2019 09:41
Autor: