Večerní posezení s kytarou

Večerní posezení s kytarou Na závěr letošního školního roku se uskutečnil 2. ročník akce, která loni sklidila veliký úspěch. Kytaristé z řad žáků se sešli ve školní zahradě, aby si zahráli a společně s ostatními příchozími zazpívali oblíbené i méně známé písně, opekli si špekáčky, pobavili se, a ti odvážnější strávili noc ve stanech. Počasí se sice k ránu trošku pokazilo, probouzející se děti přivítal déšť, na náladě to však nikomu neubralo.

Po vydatné snídani sbalili nocležníci stany a spacáky, vyčkali příjezdu rodičů a s veselou odjížděli domů.

Akce byla realizována v souvislosti s udržitelností projektu Perspektiva II, který byl realizována ZŠ BUdišov v rámci programu OPVK v roce 2009 - 2012 (financováno z ESF a rozpočtu ČR).

FOTOGRAFIE

Vytvořeno: 29. 8. 2017