Školní kolo v přespolním běhu

Školní kolo v přespolním běhu 1 Ve středu 18.9. se uskutečnilo za krásného počasí v zámeckém parku školní kolo v přespolním běhu.

Soutěž byla pořádaná pro dvě věkové kategorie, 6. – 7. ročník a 8. – 9. ročník (chlapci a dívky zvlášť). Napětí před startem bylo veliké, ale dosažené časy nakonec velmi dobré. Nakonec vyhráli všichni, kteří v pořádku doběhli do cíle a zúčastnili se tohoto našeho závodu. V kategorii mladších dívek doběhla do cíle jako první Nela Bednářová z 6.A třídy a z chlapců Michael Tichý také z 6.A třídy. V kategorii starších dívek dběhla jako první Simona Teplá  z 8.třídy a z chlapců Stanislav Coufal z 9.třídy. Nejlepších pět chlapců a pět nejlepších dívek v každé kategorii postoupilo reprezentovat naši školu v okresním finále, které pořádá naše škola ve středu 2.10.

Mladší dívky:                                                    Mladší chlapci:

1. Nela Bednářová                                           1. Michael Tichý

2. Tereza Coufalová                                         2. Luděk Řehořka

3. Kristýna Toufarová                                       3. Jakub Janík

4. Emílie Skálová                                             4. Vladimír Votava

5. Simona Horká                                              5. Matyáš Hejátko

Starší děvčata:                                                Starší chpapci:

1. Simona Teplá                                                1. Stanislav Coufal

2. Klára Mezlíková                                             2. Michal Molnár

3. Zuzana Prachařová                                       3. Adam Fila

4. Tereza Teplá                                                  4. Stanislav Toufar

5. Tereza Strnadová                                          5. Adam Benáček