Uzavření ZŠ

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR jsou všechny základní školy od středy 11. 3. 2020 do odvolání uzavřeny.
Základní škola Budišov (školní jídelna i školní družina) bude po jarních prázdninách uzavřena.
Rodiče dětí do 10 let mohou kvůli uzavření školy využít ošetřovné při péči o dítě.Informace k případnému čerpání ošetřovného najdou rodiče na stránkách  ČSSZ (viz PDF dokument zde). Formulář žádosti (PDF dokument zde) potvrdí ředitel školy zájemcům od pondělí 16.3.2020 od 8:00 do 12:00 hodin. Potvrzení rodičům v tomto případě vydá pouze škola, nikoli lékař!

O dalším postupu budou zákonní zástupci informováni zde na webu a prostřednictvím Edookitu.

Mgr. Milan Procházka, ředitel

Vytvořeno: 10. 3. 2020