Obsah

Ukončení funkčního období ředitele školy

Typ: ostatní
Ukončení funkčního období ředitele školy 1 Vážení občané Budišova a okolí,

oznamuji Vám, že k 31. 7. 2024 končím po 12 letech na základní škole ve funkci ředitele.

Po celou dobu jsem bojoval za školu, na kterou budou žáci i jejich rodiče právem hrdi. Jsem přesvědčen, že moje kroky byly vedeny správným směrem a že mi šlo především o kvalitu vzdělávání. Během tohoto období se podařilo budovu školy rozzářit zevnitř i zvenčí. Nebyl to vždy lehký úkol, ale s podporou kolegů a vedení obce se podařilo dosáhnout na velké projekty a dílčí menší jsme realizovali sami. Mohu právem konstatovat a jsem na to hrdý, že jsme školou vybavenou moderními technologiemi a pomůckami, vzdělávání je postaveno na kvalitním pedagogickém sboru využívající různorodé efektivní metody a formy práce.

Pro příští léta bych si moc přál, aby škola zůstala ve vzdělávání na vysoké úrovni jako dosud, aby učitelé a ostatní zaměstnanci byli vstřícní k žákům a jejich rodičům, aby společně komunikovali, hledali řešení vzniklých problémů. Přál bych si, aby ve škole zůstalo pozitivní klima, aby žáci i učitelé přicházeli s úsměvem a všichni zažívali úspěch.

                                                                                       Mgr. Milan Procházka, ředitel školy


Vytvořeno: 30. 6. 2024
Poslední aktualizace: 30. 6. 2024 20:18
Autor: