Obsah

Strašidla a jiné příšery

Typ: ostatní
Strašidla a jiné příšery 1Přemýšlela jsem, s čím vás letos oslovím a napadla mě myšlenka, jak asi vypadá škola a zámek, když se zhasne a nikdo tam není.

Jak by asi mohlo vypadat školní nebo zámecké strašidlo a co teprve jaká strašidla by mohla řádit v zámeckém parku. Myslím, že vaše fantazie a kreativnost si s tímto hravě poradí. Můžete kreslit, tvořit z různých materiálů nebo napsat básničku či příběh.  Výtvory odevzdávejte do 4. března 2022 třídním učitelům nebo p. asistence Šabacké. Na zadní stranu výkresu napište jméno, příjmení, třídu a název výtvoru. V případě výrobku označte lístkem. Výrobky budou vystaveny ve škole, kde proběhne i hlasování, poté bude i ocenění vybraných strašidel. Na prázdniny se výstava přesune na zámek i zde bude možnost hlasování a získání odměn. Děkuji za spolupráci a moc se všichni těšíme na vaše výtvory.


Příloha

Vytvořeno: 3. 1. 2022
Poslední aktualizace: 15. 1. 2022 18:45
Autor: