Obsah

Sportovní a charitativní akce „Na kole dětem“

Typ: ostatní
Sportovní a charitativní akce „Na kole dětem“ 1 Dne 6. 6. 2024 se naše škola ZŠ Budišov zúčastnila sportovní a charitativní akce „Na kole dětem“.

Tento projekt je součástí cyklotour uspořádané na podporu onkologicky nemocných dětí. Veřejná dobrovolná sbírka v rámci školy (rodiče žáků, učitelé, zaměstnanci školy) vynesla celkem částku 16 046,-. V dopoledních hodinách všichni žáci přihlíželi setkání s panem Zimovčákem, který dorazil na vysokém kole, a jeho pelotonem na nádvoří zámku Budišov. Při této příležitosti děti předaly přímo panu Zimovčákovi vlastnoručně vyrobený šek s vybranou částkou. Děti si prohlédly vysoké kolo, případně zkusily i jízdu na něm. Poté se vybraní žáci zúčastnili jízdy v pelotonu do Kojatína a zpět, za podpory vyučujících.

Foto: https://www.rajce.idnes.cz/…tem


Vytvořeno: 6. 6. 2024
Poslední aktualizace: 6. 6. 2024 15:51
Autor: