Slavnostní zakončení školního roku 2021/2022

Slavnostní zakončení školního roku 2021/2022 1 proběhlo na kurtech školy.

Pan ředitel zhodnotil uplynulý školní rok, který byl v prvním pololetí značně ovlivněn opatřeními souvisejícími s nemocí Covid 19 (roušky, testování, rozestupy,...).

Poděkoval učitelům, žákům i rodičům z dodržování opatření a vyrovnání se s nelehkou situací. Připomněl, že se situace zásadně zmněnila ve druhém pololetí, kdy se školní život začal pomalu vracet do "starých kolejí". Opět mohli probíhat společné aktivity, soutěže, exkurze nebo výlety.

V další části byli oceněni účastníci soutěží v okresním či krajském kole, žáci, kteří získali Odznaky zdatnosti a nejlepší sběrači bylin a starého papíru.

Závěr patřil tradičně žákům 9. třídy. Po ošerpování obdrželi dárečky od žáků z první třídy a za všechny se rozloučila dvojice Gabina a Tadeáš.

Poté se všichni žáci odebrali do tříd, kde dostali od svých třídních učitelů vysvědčení a další ocenění. Poté všichni s radostí odcházeli vstříc zaslouženým prázdninám.

Deváťáci si naposled zazvonili na školní zvonek a vykročili pravou nohou do nové životní etapy. My všichni jim přejeme na cestě hodně štěstí!

Foto: https://skolabudisov.rajce.idnes.cz/Slavnostni_zakonceni_skolniho_roku_2021_2022/

Vytvořeno: 30. 6. 2022
Poslední aktualizace: 4. 9. 2022 22:01