Ročníkové práce deváté třídy

Ročníkové práce deváté třídy 1 Dne 16. 5. se konala školní kolo prezentace ročníkových prací žáků deváté ročníku za účelem vybrání prezentujících pro širší veřejnost, které se uskuteční 18. 5. 2023.

Žáci si měli během školního roku vybrat téma, které je jim blízké či téma, o kterém by se chtěli dověděl více. Každý žák se nejprve musel domluvit s daným učitelem, aby na něj během psaní práce dohlížel. Každý žák devátého ročníku měl vyhrazený čas pět minut, kdy měl své téma představit. Po představení tématu si žák vyslechl připomínky odborné poroty, ve které zasedla paní učitelka Jana Polendová, pan farář Petr Balát a třídní učitel Jan Pelán. Vybraná témata byla velmi široká od ryb na řece Oslavě, přes hudební nástroje, odstřelovače Wehrmachtu, vyhynulá zvířata, filmovou sérii Rychle a Zběsile po knižní sérii Pán Prstenů. Všichni žáci odprezentovali se ctí a udělali porotě vrásky na čele koho poslat na prezentování pro širší veřejnost. Po pěti hodinách prezentování porota vybrala následující žáky: Bednářová Nela, Bernatová Zuzana, Coufal Tomáš, Coufalová Tereza, Franc Nicolas, Homolová Aneta, Janík Jakub, Ondráčková Kamila, Prokopová Kamila, Štefanik Martin, Toufarová Kristýna, Ulrich Eliáš.

Foto: https://skolabudisov.rajce.idnes.cz/…23/

Vytvořeno: 21. 5. 2023