Provoz školy od 10.5.2021

Na základě rozhodnutí vlády ze dne 6.5.2021 platí od pondělí 10.5.2021 následující:

1.stupeň pokračuje v rotační výuce:

- prezenční výuka 1.A, 1.B, 3. a 4. třída

- distanční výuka - 2.A, 2.B, 5.A, 5.B

- testování žáků antigenními testy 1x týdně v pondělí po příchodu do školy v kmenových třídách - 1. ročník v 7:00 hod, 3. a 4. třída v 7:10 hod

- přítomnost rodičů u testování žáků 1. ročníku pouze při předložení platného negativního testu!!!

- ranní družina od 6:30 do 7:15 v kmenových třídách (zajištěn dohled)

- školní družina a dětský klub v neměnných homogenních skupinách do 17 hodin

- žáci chodí na obědy společně po skupinách dle rozvrhu a rozpisu

2. stupeň zahajuje rotační výuku:

- prezenční výuka - 7.A, 7.B a 8. třída

- distanční výuka - 6. a 9. třída

- testování žáků antigenními testy 2x týdně v pondělí a ve čtvrtek po příchodu do školy v sále školy ( 7. ročník od 7:00 hod, 8. třída v 7:15 hod)

- všichni žáci, kteří chodili na oběd jsou automaticky přihlášeni (odhlášení je nutno udělat elektronicky přes strava.cz nebo telefonicky)

Všeobecné informace:

- po celou dobu přítomnosti ve škole žáci nosí zdravotní roušku, popř. respirátor odpovídající velikosti

- všichni žáci si pravidelně desinfikují a umývají ruce,

- testování se neprovádí u žáků, kteří doloží negativní výsledek PCR testu nebo antigenního testu provedený na odběrovém místě, který není starší 48 hod., dále u žáků, kteří prodělali Covid-19 a neuplynulo u nich více než 90 dní od prvního PCR testu s pozitivním výsledkem