Pohádková cesta pro první stupeň

Pohádková cesta pro první stupeň 1 V úterý 29. 6. dopoledne připravili deváťáci pro spolužáky z prvního stupně Pohádkovou cestu zámeckým parkem.

Děti na sedmi stanovištích čekala parta Bořka Stavitele, se kterou si mohly zkusit zatlouct hřebík, u Anny, Elsy a Olafa z Ledového přenášely co nejvíc koulí z papíru, na Aladinově stanovišti musely přejít danou vzdálenost na „koberci“ z novin, u kluků z Klapzubovy jedenáctky se střílelo na branku, se Spidermanem, Batmanem a Supermanem překonávaly děti cestu po laně, Dlouhý, Široký a Bystrozraký si nachystali jak úkoly sportovní, tak i například kreslení poslepu, u Sněhurky a trpaslíků pak děti hledaly předměty známé z této pohádky a co nejvíce si jich musely zapamatovat.

Vzhledem k různorodosti úkolů si přišel na své úplně každý. Bylo patrné, že si žáci prvního stupně Pohádkovou cestu moc užili. Deváťákům patří velké díky za kreativitu při vymýšlení úkolů a přípravu celé Pohádkové cesty. Opět se ukázalo, že spolupráce napříč ročníky znamenitě funguje!

Foto: https://skolabudisov.rajce.idnes.cz/Pohadkova_cesta/

Vytvořeno: 8. 7. 2021