Obsah

IX. Školní ples

Typ: ostatní
IX. Školní ples 1 V sobotu 27. 1. 2024 proběhl na naší škole tradiční školní ples, který organizovalo Sdružení rodičů a přátel školy spolu se Základní školou Budišov.

Během večera žáci 9. ročníku předvedli svůj tanec, který od září společně nacvičovali.  Po tanci už byl připravený pan ředitel Mgr. Milan Procházka společně s paní zástupkyní Mgr. Veronikou Ležákovou a paní učitelkou Mgr. Růženou Vlkovou, aby naše „deváťáky“ ošerpovali. Malé překvapení, které si žáci pod vedením paní třídní učitelky připravili, mělo velký úspěch. Než žáci devátého ročníku zakončili tento pro ně významný večer, mohli si společně zatančit na parketu na svoji oblíbenou píseň od Václava Neckáře Mýdlový princ. Na parketě je pak vystřídali rodiče a přátele školy, kteří se přišli tento večer pobavit.

Chtěli bychom poděkovat všem rodičům, příznivcům a sponzorům, kteří se na tomto večeru podíleli.

Foto: https://www.rajce.idnes.cz/skolabudisov/album/ix-skolni-ples


Vytvořeno: 8. 2. 2024
Poslední aktualizace: 8. 2. 2024 14:59
Autor: