Informace k vydání zápisových lístků

Informace k vydávání zápisových lístků:
Z důvodů změny termínů jednotných přijímacích zkoušek se automaticky odsouvá i termín vydávání zápisových lístků.

Žáci během pondělí 3.5. a úterý 4.5. absolvovali přijímací zkoušky na různých školách. Z celého srdce jim přejeme, aby jejich výsledky byly co možná nejlepší.  Aby se dostali na svoji vysněnou školu a od září mohli studovat zvolený obor.

Výsledky těchto zkoušek budou školy uveřejňovat dle svých zvyklostí v termínu 20.-21.5.

Pokud byl uchazeč přijat ke vzdělávání na střední škole v některém kole přijímacího řízení, musí svůj úmysl stát se žákem příslušného oboru vzdělávání potvrdit odevzdáním zápisového lístku, a to do 10 pracovních dnů ode dne oznámení rozhodnutí.

Každý uchazeč obdrží pouze jeden zápisový lístek.
Zápisové lístky jsou připraveny u zástupkyně Mgr.Veroniky Ležákové. Jejich vyzvednutí bude možné od 12.5., případně po telefonické dohodě.

Vytvořeno: 6. 5. 2021
Poslední aktualizace: 6. 5. 2021 11:12