Zelená družina
V květnu jsme v Zelené družině tvořili přání maminkám k svátku. Druhý týden jsme si povídali o naší sluneční soustavě. Další jsme chutnávali bylinky a říkali si k čemu nám pomáhají. A nakonec jsme procestovali Českou Republiku. Ochutnali pardubický perník, postavili si pražské věže a Hrad a ulovili jsme jihočeské kapry. :)
Foto:https://www.rajce.idnes.cz/skolabudisov/album/kveten-v-zelene-druzine