Obsah

Odznak vítězů olympijské všestrannosti

Typ: ostatní
Odznak vítězů olympijské všestrannosti 1 Dne 25. 4. 2018 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola OVOV.

Zde náš tým ve složení Tereza a Simona Teplá, Natálie Tichá, Klára Mezlíková, Filip Matoušek, Adam Fila, Stanislav Coufal a Adam Glovacz vybojoval v konkurenci čtyř škol krásné 2. místo a postoupil do krajského kola.

Neztratili se ani jednotlivci. Jmenovitě Simona Teplá a Tadeáš Carda skončili druzí a Adam Fila skončil třetí ve své kategorii.

18. 5. 2018 se uskutečnilo krajské kolo. Bylo již daleko zaměřeno na atletiku a již zde byly přítomny takové sportovní hvězdy, jako např. trojskokanka Šárka Kašpárková. Odjížděli jsme s přesvědčením, že se „porveme“ o slušný výsledek. Bohužel se nám hned z úvodu zranila jedna z dívek a to nás velmi limitovalo. Konečné 16. místo bylo vyložené zklamání. Přesto se všichni naši žáci snažili a zanechali na stadionu velmi dobrý dojem – svou bojovností a kamarádstvím a neustálou podporou. Tím jsme se výrazně lišili od velkých krajských škol.

Já osobně jsem na všechny zúčastněné velmi pyšný a chtěl bych jim ještě jednou poděkovat za úžasné zážitky.