Výuka po jarních prázdninách

Typ: náš tip | ostatní
Po jarních prázdninách až do odvolání nebudou žáci docházet do školy, školní družiny, dětského klubu a škola nebude vařit obědy.

Po dobu mimořádného opatření nebude organizace výuky jednoduchá.

Žákům a rodičům budou učitelé od 16. 3. 2020 průběžně zasílat úkoly pro domácí práci přes Edookit nebo budou upřesněny na webových stránkách školy. Z tohoto důvodu je nutná pravidelná návštěva těchto stránek.

Rodiče žádám o pomoc a důslednou kontrolu při plnění školních povinností jejich dětí.

Učitelé budou od 16. 3. normálně pracovat, můžete je kontaktovat prostřednictvím Edookitu nebo e-mailu (kontakty).

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy budeme vystavovat po ukončení jarních prázdnin každé pondělí, úterý a středu od 8.00 do 12.00 (po všechny týdny, kdy bude škola uzavřena).

Formuláře budou k dispozici ve škole. (formulář)

Děkuji za spolupráci.

Mgr. Milan Procházka,  ředitel školy