Obsah

Slavnostní zakončení školního roku

Typ: ostatní
Slavnostní zakončení školního roku 1Slavnostní zakončení školního roku 2019/2020 proběhlo letos netradičním způsobem.

Děti dostávaly vysvědčení a pochvaly ve svých třídách. Prvňáčci se přišli rozloučit s deváťáky do vestibulu školy. A rozloučení žáků devátého ročníku s učiteli proběhlo v relaxační učebně, kde také proběhlo jejich pasování na absolventy školy.

Všem dětem přejeme, aby si co možná nejvíce užily všechny prázdninové radovánky, které na ně v průběhu dvouměsíčního volna čekají.

Doufáme, že se během prázdnin všichni dostatečně zrelaxují a načerpají energii na další školní rok, který začíná v úterý 1. 9. 2020 v 8 hodin.

Během července bude započata rekonstrukce školy, která by měla probíhat do konce kalendářního roku. Během tohoto období dojde k vytvoření přírodovědné učebny s laboratoří a kabinetem, cvičné kuchyňky a počítačové učebny, včetně vybavení nábytkem i učebními pomůckami. Dále bude provedena kompletní rekonstrukce internetových rozvodů a wifi sítě, bude realizován bezbariérový přístup.

V průběhu prázdnin budou mít desítky děti možnost využít některý ze čtyř turnusů příměstských táborů.

Přejeme hezké prázdniny. 

Milan Procházka, ředitel školy

 

FOTO: https://skolabudisov.rajce.idnes.cz/Slavnostni_zakonceni_skolniho_roku_2019_2020/


Vytvořeno: 5. 7. 2020
Poslední aktualizace: 6. 7. 2020 21:46
Autor: Milan Procházka