Obsah

Setkání tří škol

Typ: ostatní
Setkání tří škol  1Od 5. do 7. června se uskutečnilo v Mikulově na ZŠ Hraničářů už 5. setkání škol.

Dvanáct vybraných zástupců z Budišova a Žarošic už po druhé zavítalo do krásného prostředí na jižní Moravu. Smyslem akce je nejen zápolení ve 12 soutěžích převážně se sportovní tématikou, ale i poznat nové kamarády a navázání přátelství a seznámit se i s krásami místní krajiny. To se i letos opět podařilo a pomyslná vítězství nebyla tou hlavní motivací. Z proběhlých soutěží, kde jsme si počínali nejlépe patří zmínit skok přes švihadlo, piškvorky a hod oštěpem. Letošní ročník byl velmi vyrovnaný a od prvního místa naše zástupce dělily pouhé dva body. A tak třetí místo nebylo vůbec zklamáním. Příští setkání se uskuteční na jaře 2020 u nás v Budišově.

Zástupci školy:

Klára Mezlíková, Adéla Hajduková, Tereza Strnadová, Zuzana Prachařová, Simona Teplá, Stanislav Coufal, Jaroslav Skála, Stanislav Toufar, Jan Maštalíř, Adam Šubert, Dan Nováček, Adam Fila

Foto: https://skolabudisov.rajce.idnes.cz/Setkani_skol_Mikulov_2019


Příloha

Vytvořeno: 10. 6. 2019
Poslední aktualizace: 17. 6. 2019 21:32
Autor: