Projektová výuka na oslavu vzniku Československa

Projektová výuka na oslavu vzniku Československa V pátek 25. 10. proběhla projektová výuka zaměřená na žáky šesté třídy.

Žáci 6. A a 6. B si měli za úkol v hodinách občanské výchovy a dějepisu vybrat známou českou osobnost ze světa sportu, kultury, politiky. Danou osobnost měli dvakrát ve dvojici namalovat a vytvořit si masku. Hlavním cílem bylo vytvořit zábavnou hru pro žáky prvního stupně (3., 4. a 5. třídy), při které by se něco dozvěděli o naší vlasti. Žáci šestých tříd své výtvory prezentovali formou lidského pexesa. Hra proběhla interaktivní formou, do které byli vtaženi i žáci prvního stupně, kteří se společnými silami snažili propojit správné dvojice. Nakonec se všechny správné dvojice dokázalo společnými silami propojit a byla spokojenost na všech stranách. Poděkování patří žákům šesté třídy za vzornou přípravu a prvnímu stupni za čas a možnost předvedení.

Vytvořeno: 13. 11. 2019
Poslední aktualizace: 13. 11. 2019 17:58