Plavecký výcvik třetího a čtvrtého ročníku

Plavecký výcvik třetího a čtvrtého ročníku 1 Žáci 3.A, 3.B a 4.ročníku se účastnili pravidelného plaveckého výcviku v třebíčské Laguně.

Výcvik byl zahálen 13.9. a ukončen 15.11.2019. Po deset lekcí se žáci učili základům plaveckých stylů a ti zdatnější se zdokonalovali jak ve stylu, tak ve vytrvalosti, rychlosti a obratnosti.

Plavecký výcvik je žáky hodnocen kladně, motivujícími prvky jsou vstřícné a trpělivé učitelky, zajímavé pomůcky a radost z vody, pohybu v ní.

Závěrečné mokré vysvědčení podtrhuje jejich snahu a píli. Je dobře, že výuka plavání v našich školách má nezastupitelné místo. Díky tomu ubývá neplavců. Podněcují se plavecké talenty, kterým je nabídnuto další zdokonalování v plaveckých oddílech.

Vytvořeno: 2. 4. 2019
Poslední aktualizace: 2. 4. 2019 8:37