Halloween 1 31.10. proběhl na naší škole Podvečer Halloweenu.

31. 10. se ve večerních hodinách proměnila škola v říši duchů a strašidel. Děti z 1. stupně se převlékly za různorodá strašidelné postavičky. Mnohdy přišly i v doprovodu namaskovaných rodičů. Všichni vypadali náramně. Fascinující byla nápaditost a rozmanitost kostýmů. Starší žáci ze školního parlamentu a paní vychovatelky vytvořili pro mladši děti na chodbách různé společenské hry, soutěže a zábavu. Obdivuhodné bylo zapojení starších žáků do halloweenského odpoledne. Ne jenže sami vymysleli, nachystali a zorganizovali hry, ale také se sami zapojili do hry Kdo je kdo nebo kdo bude mít nápaditější či strašidelnější přestrojení. Třeťáci si připravili anglickou písničku s dramatickým vystoupením, kterou dotvářela celou halloweenskou atmosféru. Halloweenské odpoledne bylo na naší škole pořádáno poprvé, Všemi zúčastněnými bylo hodnoceno velmi pozitivně. A nejlepší či nejhezčí maska? Nebyla. Protože všichni byli úžasní. Tak příště,....

Foto: http://skolabudisov.rajce.idnes.cz/Halloween/

Vytvořeno: 26. 11. 2017