Fotbalový turnaj v ZŠ Rudíkov

Fotbalový turnaj v ZŠ Rudíkov 1 Na přátelské měření sil ve fotbale jsme byli pozváni 1. října do Základní školy Rudíkov panem učitelem Ivošem Žilkou.

Příjemné, ale trochu chladné dopoledne jsme chtěli proměnit v jednoznačné vítězství nad svými vrstevníky. Plány byly střádány už cestou do Rudíkova ve vlaku. Realita však byla trochu jiná.
Poměřování sil bylo rozděleno do čtyřech chlapeckých kategorií. Hrálo se podle pravidel malého fotbalu 2 x 25 min. Nejdříve se na hřiště utkali chlapci 1. - 3. ročníku a na druhé polovině 6. - 7. ročník. Od prvních minut bylo jasné, že rudíkovští nejsou žádní žabaři. Závěr - starší vyhráli, mladší prohráli.
Po krátké pauze nastoupili zbývající chlapci v kategoriích 4. - 5. ročník a 8. - 9. ročník. Očekávali jsme, že budou mít jasnou převahu. Bohužel místní fotbalisté nás dokonale zaskočili, a tak obě prohry byly krutým vystřízlivěním.
Chlapci se však z neúspěchu rychle otřepali a už se těší na jarní odvetu.
Při závěrečném vyhodnocení obdrželi všichni od pana Žilky drobný upomínkový dárek (akce podporovaná Krajem Vysočina), který rozladěné dopoledne trochu vylepšil.

Foto: https://skolabudisov.rajce.idnes.cz/Fotbalovy_turnaj_v_ZS_Rudikov/

Vytvořeno: 28. 10. 2018